Misyon & Vizyon

pexels-matt-jerome-connor-4439584 (1)

Vizyonumuz

Endüstrinin Anadolu’da yaygınlaşmasının ülkenin sağlıklı gelişmesi için şart olduğunu inanan firmamız bu vizyonda çalışmalarına devam etmektedir.

Misyonumuz

Endüstrinin Anadolu’da yaygınlaşmasının ülkenin sağlıklı gelişmesi için şart olduğunu inanan firmamız bu vizyonda çMüşteri odaklı çalışmayı kendine amaç edinan firmamız, ürünlerini geliştirerek; müşteri isteklerine daha iyi cevap verebilmek için devamlı AR-GE faaliyeti içinde hedeflerine ulaşacaktır.alışmalarına devam etmektedir.

Prensiplerimiz

Önce müşteri, sonra birey, firma ve ülke çıkarlarını ön planda tutan firmamız bu prensiple çalışmalarına devam edecektir.

Hedeflerimiz

Firmamız yurt içi pazarda daha etkin rol almanın yanı sıra, yurt dışı pazarda da yer almak için yoğun olarak çalışacaktır. Etkin ve itibarlı bir marka olmak en öncelikli hedefimiz olacaktır.
pexels-sergio-souza-5047495

Neden
Çakır Tarımı
Tercih Etmelisiniz ?

Mevcut müşteri potansiyelini korumanın yanı sıra, tarım makineleri alanında lider olarak daha fazla pazar payı elde etmek ve yeni müşteriler temin ederek, firmamızın adının geçtiği her yerde kalite kavramını akla getirmek en büyük idealimizdir. Bu amaçla müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak düzeyde hizmet vererek, müşteri memnuniyeti sağlayacak ve kendimizi sürekli iyileştireceğiz.

Sertifikalarımız

Yöneticiden

Yeni projeler üreterek; kalite ve müşteri odakli imalat Firmamız için vazgeçilmez bir amaçtır. Firmamız her zaman kaliteyi ön planda tutarak imalatini müşteri memnuniyeti üzerine gerçekleştirmektedir. Müşterilerimize daha iyi imalat verebilmek için, olası müşteriler de dahil olmak üzere tüm müşterilerin belirlenmesi ve tanımlanması, müşteri ve son kullanıcılara ilişkin önemli ürün ve imalat karakteristiklerinin sağlanması, pazardaki rekabetin değerlendirilmesi olanakların, zayif ve kuvvetli noktaların tanımlanması ve uzmanlaşmanın sağlanması da amaçlanmaktadır. Firmamız aktif, işini bilen ve seven yenilikçi akımda iddialı ve başarıyı kendine ilke edinerek yoluna devam edecektir. Mutlaka; başarının müşteri memnuniyeti ile sağlanacağına inaпiyoruz.

1990

‘DAN GÜNÜMÜZE

Uzun yıllar boyunca biriktirdiğimiz tecrübemizi size sunuyoruz

+500

REFERANS

Güveninize hitap eden bir çok referans

100%

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Önceliğimiz her zaman siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir

+2000

MUTLU MÜŞTERİ

Yaptığımız her işin arkasında durmamız sektörde öncü olmamızda büyük katkı sağlamıştır

Bilgi & Destek İçin

Bize Ulaşın

İstediğiniz her zaman bize gerekli bilgileri ileterek teklif için istekde bulunabilirsiniz

    Teklif Al